Naše kompletní služby

Potřebujete realizovat půdní vestavbu, zateplit stěny nebo namontovat sádrokartonovou příčku? Ve firmě Rostislava Fialy jsme Vám neustále k dispozici a uděláme maximum pro to, abyste od nás dostali služby přesně podle svých představ. Pokud na našich webových stránkách nenajdete informace, které jste hledali, zkuste se nám ozvat a zjistit, co přesně pro Vás můžeme udělat. Konkrétní průběh naší spolupráce bude pokaždé záviset jen na dohodě a my jsme tu od toho, abychom Vám pokaždé vyšli vstříc. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Sádrokartonářské práce

Sádrokartony představují perfektní řešení pro celou řadu interiérů. Pokud si jejich montáž necháte zpracovat odborníkem, dokážou z Vašich prostor udělat moderní místnosti s perfektním vzhledem. Sádrokarton vytváří naprosto hladký, rovný povrch, a proto je ideální všude tam, kde Vám záleží na dokonalém vzhledu stěn. Zároveň jde o velmi flexibilní materiál, a tak můžete místnost s trochou fantazie přetvořit k nepoznání, aniž byste k tomu potřebovali náročné stavební práce. Montáž sádrokartonu je velmi rychlá a neudělá podstatnější nepořádek, takže své prostory budete moci takřka okamžitě začít znovu využívat.

V oblasti sádrokartonářských prací nabízíme:

  • montáž příček a (minerálních) stropních podhledů
  • akustické a protipožární sádrokartony
  • předsazené stěny a obklady

a další.

Půdní vestavby

Jak snáz rozšířit své obytné prostory než realizací půdní vestavby? Ať už potřebujete další dětský pokoj nebo se Vám jen zamlouvá představa útulného interiéru přímo pod střechou, provedeme pro Vás všechny práce nutné k tomu, aby se Vám v podkrovních prostorách dobře bydlelo. Při realizaci půdních vestaveb obkládáme šikmé stěny sádrokartonem, který představuje jedno z nejmodernějších a nejpříjemnějších řešení půdních vestaveb. Kromě toho, že díky sádrokartonu si podkrovní pokoj můžete vymalovat podle svých představ a vytvořit z něj tak místo, které bude plně vyhovovat Vašim estetickým preferencím, je sádrokarton pro půdní vestavby skvělý i proto, že má výborné akustické i protipožární vlastnosti. Realizace půdní vestavby u nás zahrnuje také izolaci střechy, která zajistí, že Vám v podkroví bude příjemně během největších mrazů i uprostřed spalujícího letního horka.

Foukané izolace

Je jedno, jestli právě potřebujete izolovat fasádu, střechu nebo podlahu. V naší společnosti využíváme univerzální řešení, které se nám i našim klientům během let používání skvěle osvědčilo. Jde o českou foukanou celulózovou izolaci Climatizer Plus. Na izolaci dostává každý klient přímo od výrobce záruku 20 let, což svědčí o její perfektní životnosti a kvalitě. Aplikace foukané izolace je velmi rychlá a až ji dokončíme, dostanete od nás výsledek, který bude skvěle odolný proti ohni a bude mít výborné zvukově i tepelně izolační vlastnosti.