O nás

Ve firmě Rostislava Fialy poskytujeme už přes dvacet let klientům po celém Pardubicku kvalitní služby v oblasti sádrokartonářských prací, izolací nebo půdních vestaveb. Protože jsme relativně malou rodinnou firmou, můžeme si dovolit nabízet každému z našich zákazníků individuální přístup a všechny svoje služby přizpůsobovat jejich potřebám. Máme za to, že i to je jeden z důvodů, proč si naši klienti našich služeb cení a proč je řada z nich využívá opakovaně. Ve svém oboru máme zároveň díky své dlouholeté praxi bohaté zkušenosti, a to znamená, že každou svou zakázku dokážeme zpracovat s maximální profesionalitou a na vysoké úrovni kvality. U naší společnosti se Vám nikdy nestane, že bychom Vám odevzdali nedodělek nebo špatně odvedenou práci, byť třeba jen v detailech. Důvěry svých klientů si velmi ceníme a nechceme ji ztratit, a proto do své práce dáváme všechno. Pokud si tak některou z našich služeb objednáte, dostanete od nás komplexní servis přesně podle svých požadavků, ale také kvalitní odborné poradenství a všechny informace, které Vás budou zajímat.

Z jakých služeb v naší nabídce můžete vybírat?

  • V naší společnosti se specializujeme především na sádrokartonářské práce. Protože dlouhodobě tvoří hlavní oblast naší činnosti, umíme je líp než většina běžných zednických firem a zvládneme Vám tak dodat výsledek, který uspokojí všechny Vaše požadavky. Mezi činnosti, které v oblasti sádrokartonů realizujeme, patří montáž příček a stropních podhledů včetně těch akustických a protipožárních, předsazené stěny a obklady a další. Využíváme kvalitní materiál, který Vám dlouhodobě vydrží, a pracujeme rychle a bez zbytečného nepořádku, takže budete své interiéry moct takřka okamžitě po skončení prací vrátit do normálního provozu.
  • Realizujeme kompletní půdní vestavby, které jsou ideální pro všechny, kdo potřebují rozšířit své stávající bydlení a touží po moderních, útulných prostorách. Půdní vestavby realizujeme včetně izolací, aby se Vám pod střechou dobře bydlelo v každém ročním období. K obkladu stěn v podkroví používáme kvalitní sádrokartony, které mají velmi dobré akustické i protipožární vlastnosti, dají se velmi rychle namontovat a vytvoří ve Vašem podkroví příjemné, čisté prostředí.
  • Nedílnou součástí našich služeb je také realizace foukaných izolací. Používáme kvalitní českou celulózovou izolaci Climatizer Plus, která se nám během let osvědčila pro své skvělé izolační vlastnosti, rychlou aplikaci a velmi příznivou cenu. Tato izolace má navíc velmi všestranné použití: pro naše klienty ji aplikujeme jak při izolaci střešních konstrukcí, tak při izolacích podlah, stropů nebo svislých stěn.

Pokud se právě chystáte rekonstruovat nebo rozšiřovat bydlení, v naší společnosti Vám dokážeme pomoct. Váháte-li, jestli jsou naše služby vhodné právě pro Vás, nebo byste potřebovali jakékoli bližší informace, budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete a zeptáte se na všechno, co Vás zajímá. Uděláme všechno pro to, aby naše služby vyhovovaly právě Vašim potřebám. Věříme, že s naší společností budete spokojeni!